REKOLEKCJE 2017

PROGRAM REKOLEKCJI 29-31.03.2017 r.

"Idźcie i głoście"

29.03.2017 r., środa

8:45 - spotkanie z wychowawcą klasy

9:00 - Facolare ( Szkoła)

9:45 - Rekolekcjonista ( kościół)

10:30 - Kirche in Not ( sala parafialna)

9:00 - 11:00  - zajęcia alternatywne (A. Pawlik),sala 14

30.03.2017 r. czwartek

8:45 - spotkanie z wychowawcą klasy

9:00 - świadectwo alkoholika ( szkoła)

10:00 Rekolekcjonista ( kościół)

8:45 - spotkanie z wychowawcą klasy

9:00 - 11:00  - zajęcia alternatywne ( 9:00 - 10:30 - A. Popielas - Kucznerowicz, 10:30 - 11:00 P. Brodzińska). sala 22

31.03.2017 r. piątek

9:15  - spotkanie z wychowawcą klasy

9:00 - Refleksje Biblijne +śpiew ( możliwość spowiedzi - kościół)

10:00 - Msza Święta

9:15 - spotkanie z wychowawcą klasy

9:30 - 11:00  - zajęcia alternatywne (P. Brodzińska). sala 14

Rekolekcje prowadzi ksiądz Sławomir Krzeszewski.

Prelegenci:

1. Focolare - P. Katarzyna Wasiutyńska