Nabór do klasy VII Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach

Prywatne Gimnazjum nr 1 w Obornikach ogłasza nabór do klasy VII Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach.

Z powodu wprowadzenia reformy systemu oświaty Prywatne Gimnazjum nr 1 w Obornikach przekształca się w Prywatną Szkołę Podstawową im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach i ogłasza nabór do klasy VII.

Aby zwiększyć szanse naszych uczniów w konkurowaniu z absolwentami gimnazjów ubiegających się o miejsca w szkołach średnich (kumulacja roczników) oferujemy zwiększoną liczbę godzin nauczania języków obcych oraz nauk przyrodniczych.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania:

Zasady rekrutacji: