Kolejna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W styczniu 2017 r. wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, kwestowaliśmy w Obrzycku wspólnie z kolegami z Zespołu Szkół w Obrzycku oraz kolegami z Liceum. Pobiliśmy rekord z minionego roku. Udało nam się nazbierać 5507,90 zł. Nasza szkoła uczestniczyła także w finale WOŚP. Zorganizowane przez uczniów stoisko - kiermasz książki oraz balony przyciągały tłumy, dzięki czemu udało się zebrać dodatkowo 364,52 zł.

</p> <p style="text-align: center;">BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM !!!