Chemia w małej skali

5 stycznia 2017 r. zawitali do nas, zaproszeni przez Panią Danutę Jesiak - nauczycielkę chemii  przedstawiciele Centrum Chemia w Małej Skali. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ciekawych warsztatach przygotowanych przez pracowników Centrum. Były rozmaite doświadczenia, udało się stworzyć między innymi sztuczny śnieg i „fajerwerki”. Nie brakowało przy tym śmiechu i wspaniałej zabawy.Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z wydarzenia.

</p> <p style="text-align: justify;">Więcej zdjęć na naszym FACEBOOKU.