^Góra strony
 • 1 JĘZYKI OBCE
  Program nauczania obejmuje realizację pełnego zakresu materiału ze wszystkich przedmiotów, wzbogaconego o obowiązkową naukę języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański) w zakresie rozszerzonym - po 4 godz./tyg. w małych grupach.
 • 2 BEZPŁATNE ZAJĘCIA DODATKOWE
  Dla chętnych uczniów oferujemy także dodatkowe zajęcia informatyczne, dziennikarskie, plastyczne, językowe, matematyczne, chemiczne, biologiczne i sportowe (m. in. zajęcia z samoobrony) oraz konsultacje ze wszystkich przedmiotów dla uczniów zainteresowanych poszerzeniem wiedzy w danym zakresie.
 • 3 WYSOKI POZIOM NAUCZANIA
  Nasi uczniowie odnoszą sukcesy. Oferujemy wysoki poziom nauczania w klasach liczących maksymalnie do 26 uczniów. Nasza szkoła jest szkołą bezpieczną, wolną od przemocy i narkotyków, przyjazną i dobrze uczącą. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną – ludzi twórczych, ambitnych i wymagających, dobrze współpracujących w zespole.
 • 4 E-DZIENNIK UCZNIA
  W naszej szkole oprócz tradycyjnego dziennika lekcyjnego obowiązuje dziennik elektroniczny - rodzice na bieżąco mogą śledzić wyniki w nauce, a także frekwencję swoich dzieci. E- dziennik jest przydatną platformą komunikacyjną pomiędzy szkołą a rodzicami, dzięki której możliwa jest szybka reakcja w przypadku, kiedy zaobserwuje się coś niepokojącego.
 • 5 WYKWALIFIKOWANA KADRA
  Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną – ludzi twórczych, ambitnych i wymagających, dobrze współpracujących w zespole. Praca nauczycieli wspierana jest przez pedagoga szkolnego. Zakładamy twórczą współpracę z rodzicami poprzez zaplanowane spotkania i rozmowy indywidualne.
baner

SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Maciej Mullauer,uczeń klasy III jest  zawodnikiem Obornickiego Klubu Karate, członkiem  KADRY NARODOWEJ POLSKI KARATE SHOTOKAN, posiada brązowy pas w Karate Shotokan i osiąga bardzo wiele sukcesów: 
 
Sukcesy w 2017 roku: Brązowy medal na Berlin Open, Brązowy medal na Pucharze Polski Karate Shotokan.
 
Sukcesy w 2016 roku: Brązowy medal na Grand Prix World Cup w Hradec Kralove, Srebrny medal na Berlin Open, Srebrny medal na Grand Prix Polski w Łodzi, Srebrny medal na Mistrzostwach Wielkopolski Karate WKF, 2 miejsce w rankingu Wojewódzkiego Związku Karate WKF.
 
Sukcesy w 2015 roku: Złoty medal na Mistrzostwach Wielkopolski Karate Shotokan, Srebrny medal na Mistrzostwach Polski JKA, Srebrny medal na Mistrzostwach Polski Karate Shotokan, Powołanie do kadry narodowej po zdobyciu wicemistrzostwa Polski, Udział w Mistrzostwach Europy Karate Shotokan w Crawley pod Londynem w listopadzie 2015 r. wraz z kadrą narodową Polski.
 
 
 
(Zdjęcie, źródło:www.karate-oborniki.pl) 
 
Copyright © 2017. P.Sz.P. im. St. Wyspiańskiego w Obornikach Rights Reserved.


Facebook