SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Maciej Mullauer,uczeń klasy III jest  zawodnikiem Obornickiego Klubu Karate, członkiem  KADRY NARODOWEJ POLSKI KARATE SHOTOKAN, posiada brązowy pas w Karate Shotokan i osiąga bardzo wiele sukcesów:

Sukcesy w 2017 roku: Brązowy medal na Berlin Open, Brązowy medal na Pucharze Polski Karate Shotokan.

Sukcesy w 2016 roku: Brązowy medal na Grand Prix World Cup w Hradec Kralove, Srebrny medal na Berlin Open, Srebrny medal na Grand Prix Polski w Łodzi, Srebrny medal na Mistrzostwach Wielkopolski Karate WKF, 2 miejsce w rankingu Wojewódzkiego Związku Karate WKF.

Sukcesy w 2015 roku: Złoty medal na Mistrzostwach Wielkopolski Karate Shotokan, Srebrny medal na Mistrzostwach Polski JKA, Srebrny medal na Mistrzostwach Polski Karate Shotokan, Powołanie do kadry narodowej po zdobyciu wicemistrzostwa Polski, Udział w Mistrzostwach Europy Karate Shotokan w Crawley pod Londynem w listopadzie 2015 r. wraz z kadrą narodową Polski.

(Zdjęcie, źródło:www.karate-oborniki.pl)