Warsztaty fotograficzne

Pierwsze spotkanie w ramach warsztatów fotograficznych za nami. Były rozmowy o oczekiwaniach i ustalanie planu działania na kolejny czas. Uczniowie opowiadali o tym co ich interesuje w fotografii i prezentowali swój punkt widzenia na autorskich stronach na instagramie. Zdjęcia w terenie, w najbliższym otoczeniu szkoły miały przekonać nas, że są tutaj ciekawe tematy do sfotografowania. Wkrótce kolejne relacje z działań naszych fotografów.

Zapraszamy do galerii z warsztatów, która znajduje się na profilu szkoły, na facebooku.