Ślubowanie klasy siódmej

20 października odbyło się w naszej szkole ślubowanie klasy siódmej. Zgromadzonych uczniów i rodziców przywitała Pani Dyrektor oraz Pani Magdalena Krupczyńska, prowadząca naszą szkołę. Podczas części oficjalnej uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie i otrzymali pamiątkowe upominki. W dalszej części siódmoklasiści wzięli udział w konkurencjach przygotowanych przez klasę drugą.Była strefa piękna, gabinet magii, laboratorium chemiczne, zmagania umysłowe i smakowe. A na koniec - wspaniały tort. Serdecznie witamy Was w naszej szkole !

Więcej zdjęć na profilu szkoły, na facebooku.