Zapraszamy do udziału w akcji Staszek dla Franciszka

Nasza szkoła od wielu lat aktywnie wspiera Ochronkę Franciszek – mały dom dziecka w Obornikach
Szkolne Koło Wolontariatu organizuje akcje marketowe i  zbiera  fundusze na rzecz placówki.

W bieżącym roku chcielibyśmy włączyć się całą społecznością szkolną w przygotowanie Jubileuszu 20-lecia istnienia Placówki. Zapraszamy uczniów, rodziców, absolwentów i wszystkich, którzy chcieliby pomóc do włączenia się, do akcji  STASZEK DLA FRANCISZKA.

JAK MOŻNA POMÓC?
Akcja będzie polegała na zorganizowaniu kiermaszu w szkole oraz licytacji podczas uroczystości głównych, które odbędą się w grudniu. Dochód pozyskany z akcji zostanie przeznaczony na wsparcie Ochronki, a w szczególności na zakup i montaż rolet zewnętrznych.
Możecie nam Państwo pomóc darując przedmioty/usługi na kiermasz lub licytację. Mogą to być drobne rękodzieła ( np.kartki, także świąteczne, biżuteria, gadżety świąteczne, albumy, ozdoby, obrazy itp.), ale także usługi ( np. vouchery, bony prezentowe na różnego rodzaju usługi).
Przedmioty opisane imieniem i nazwiskiem, klasą można zostawiać w gabinecie pedagoga do dnia 1.12.2017 r.

KONKURS DLA KLAS
Przygotowania do licytacji mają charakter konkursowy. Klasa, która zaangażuje się najbardziej zostanie wyróżniona nagrodą. O przyznaniu nagrody dla całej klasy zdecyduje Komisja w grudniu 2017 r. Informacja o wyniku Konkursu zostanie podana podczas szkolnych Jasełek.

KONTAKT W SPRAWIE AKCJI
Patrycja Brodzińska  tel. 695 204 696