^Góra strony
 • 1 JĘZYKI OBCE
  Program nauczania obejmuje realizację pełnego zakresu materiału ze wszystkich przedmiotów, wzbogaconego o obowiązkową naukę języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański) w zakresie rozszerzonym - po 4 godz./tyg. w małych grupach.
 • 2 BEZPŁATNE ZAJĘCIA DODATKOWE
  Dla chętnych uczniów oferujemy także dodatkowe zajęcia informatyczne, dziennikarskie, plastyczne, językowe, matematyczne, chemiczne, biologiczne i sportowe (m. in. zajęcia z samoobrony) oraz konsultacje ze wszystkich przedmiotów dla uczniów zainteresowanych poszerzeniem wiedzy w danym zakresie.
 • 3 WYSOKI POZIOM NAUCZANIA
  Nasi uczniowie odnoszą sukcesy. Oferujemy wysoki poziom nauczania w klasach liczących maksymalnie do 26 uczniów. Nasza szkoła jest szkołą bezpieczną, wolną od przemocy i narkotyków, przyjazną i dobrze uczącą. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną – ludzi twórczych, ambitnych i wymagających, dobrze współpracujących w zespole.
 • 4 E-DZIENNIK UCZNIA
  W naszej szkole oprócz tradycyjnego dziennika lekcyjnego obowiązuje dziennik elektroniczny - rodzice na bieżąco mogą śledzić wyniki w nauce, a także frekwencję swoich dzieci. E- dziennik jest przydatną platformą komunikacyjną pomiędzy szkołą a rodzicami, dzięki której możliwa jest szybka reakcja w przypadku, kiedy zaobserwuje się coś niepokojącego.
 • 5 WYKWALIFIKOWANA KADRA
  Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną – ludzi twórczych, ambitnych i wymagających, dobrze współpracujących w zespole. Praca nauczycieli wspierana jest przez pedagoga szkolnego. Zakładamy twórczą współpracę z rodzicami poprzez zaplanowane spotkania i rozmowy indywidualne.
baner

Zapraszamy do udziału w akcji Staszek dla Franciszka

Nasza szkoła od wielu lat aktywnie wspiera Ochronkę Franciszek – mały dom dziecka w Obornikach
Szkolne Koło Wolontariatu organizuje akcje marketowe i  zbiera  fundusze na rzecz placówki.

W bieżącym roku chcielibyśmy włączyć się całą społecznością szkolną w przygotowanie Jubileuszu 20-lecia istnienia Placówki. Zapraszamy uczniów, rodziców, absolwentów i wszystkich, którzy chcieliby pomóc do włączenia się, do akcji  STASZEK DLA FRANCISZKA.
 
JAK MOŻNA POMÓC?
Akcja będzie polegała na zorganizowaniu kiermaszu w szkole oraz licytacji podczas uroczystości głównych, które odbędą się w grudniu. Dochód pozyskany z akcji zostanie przeznaczony na wsparcie Ochronki, a w szczególności na zakup i montaż rolet zewnętrznych.
Możecie nam Państwo pomóc darując przedmioty/usługi na kiermasz lub licytację. Mogą to być drobne rękodzieła ( np.kartki, także świąteczne, biżuteria, gadżety świąteczne, albumy, ozdoby, obrazy itp.), ale także usługi ( np. vouchery, bony prezentowe na różnego rodzaju usługi).
Przedmioty opisane imieniem i nazwiskiem, klasą można zostawiać w gabinecie pedagoga do dnia 1.12.2017 r. 

KONKURS DLA KLAS 
Przygotowania do licytacji mają charakter konkursowy. Klasa, która zaangażuje się najbardziej zostanie wyróżniona nagrodą. O przyznaniu nagrody dla całej klasy zdecyduje Komisja w grudniu 2017 r. Informacja o wyniku Konkursu zostanie podana podczas szkolnych Jasełek.  

KONTAKT W SPRAWIE AKCJI 
Patrycja Brodzińska  tel. 695 204 696 

 

Copyright © 2017. P.Sz.P. im. St. Wyspiańskiego w Obornikach Rights Reserved.


Facebook