Informacje dla uczestników zajęć fotograficznych

Drodzy uczniowie, uczestnicy zajęć fotograficznych prosimy o zapoznanie się z informacjami od Pana Piotra Zarównego, prowadzącego zajęcia:

1/ W poniedziałek tematem spotkania była kompozycja. Na stronach www jest mnóstwo informacji na ten temat. Poniżej link jako zachęta do poszukiwań i rozwoju: https://www.szerokikadr.pl/poradnik/fotografia-dla-poczatkujacych-kompozycja-i-kadrowanie

2/ Przed feriami spotykamy się jeszcze 2 razy: 22 stycznia i 5 lutego.

3/ Przypominam się w temacie przesyłania do mnie wykonanych w dowolnym czasie zdjęć (na naszych spotkaniach i poza nimi). Może uda nam się zrobić wystawę?Instrukcja wysyłania:

JAK WYSŁAĆ PLIK PRZEZ WE TRANSFER?

1. Krok pierwszy: wejdź na stronę www.wetransfer.com
  2. Krok drugi: naciśnij przycisk „Take me to free”, a następnie „I agree”
  3. Załącz pliki naciskając „+add files” (maks. 2GB)
  4. Krok trzeci: w okienku „Friend’s email” wpisz adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  5. Krok czwarty: w polu „Your mail” wpisz swój adres e-mail
  6. Krok piąty: w polu : „Message” wpisz swoje imię i nazwisko
  7. Krok szósty: wciśnij „Transfer” i nie zamykaj przeglądarki do momentu załadowania się plików

Po wysłaniu wiadomości, potwierdzenie wysłania i pobrania przeze mnie pliku otrzymasz na Twój adres e-mail