^Góra strony
 • 1 JĘZYKI OBCE
  Program nauczania obejmuje realizację pełnego zakresu materiału ze wszystkich przedmiotów, wzbogaconego o obowiązkową naukę języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański) w zakresie rozszerzonym - po 4 godz./tyg. w małych grupach.
 • 2 BEZPŁATNE ZAJĘCIA DODATKOWE
  Dla chętnych uczniów oferujemy także dodatkowe zajęcia informatyczne, dziennikarskie, plastyczne, językowe, matematyczne, chemiczne, biologiczne i sportowe (m. in. zajęcia z samoobrony) oraz konsultacje ze wszystkich przedmiotów dla uczniów zainteresowanych poszerzeniem wiedzy w danym zakresie.
 • 3 WYSOKI POZIOM NAUCZANIA
  Nasi uczniowie odnoszą sukcesy. Oferujemy wysoki poziom nauczania w klasach liczących maksymalnie do 26 uczniów. Nasza szkoła jest szkołą bezpieczną, wolną od przemocy i narkotyków, przyjazną i dobrze uczącą. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną – ludzi twórczych, ambitnych i wymagających, dobrze współpracujących w zespole.
 • 4 E-DZIENNIK UCZNIA
  W naszej szkole oprócz tradycyjnego dziennika lekcyjnego obowiązuje dziennik elektroniczny - rodzice na bieżąco mogą śledzić wyniki w nauce, a także frekwencję swoich dzieci. E- dziennik jest przydatną platformą komunikacyjną pomiędzy szkołą a rodzicami, dzięki której możliwa jest szybka reakcja w przypadku, kiedy zaobserwuje się coś niepokojącego.
 • 5 WYKWALIFIKOWANA KADRA
  Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną – ludzi twórczych, ambitnych i wymagających, dobrze współpracujących w zespole. Praca nauczycieli wspierana jest przez pedagoga szkolnego. Zakładamy twórczą współpracę z rodzicami poprzez zaplanowane spotkania i rozmowy indywidualne.
baner

Informacje dla uczestników zajęć fotograficznych

Drodzy uczniowie, uczestnicy zajęć fotograficznych prosimy o zapoznanie się z informacjami od Pana Piotra Zarównego, prowadzącego zajęcia:
 
 
1/ W poniedziałek tematem spotkania była kompozycja. Na stronach www jest mnóstwo informacji na ten temat. Poniżej link jako zachęta do poszukiwań i rozwoju: https://www.szerokikadr.pl/poradnik/fotografia-dla-poczatkujacych-kompozycja-i-kadrowanie 
 
2/ Przed feriami spotykamy się jeszcze 2 razy: 22 stycznia i 5 lutego.
 
3/ Przypominam się w temacie przesyłania do mnie wykonanych w dowolnym czasie zdjęć (na naszych spotkaniach i poza nimi). Może uda nam się zrobić wystawę?Instrukcja wysyłania:

 

JAK WYSŁAĆ PLIK PRZEZ WE TRANSFER?

 1. Krok pierwszy: wejdź na stronę www.wetransfer.com 
 2. Krok drugi: naciśnij przycisk „Take me to free”, a następnie „I agree”
 3. Załącz pliki naciskając „+add files” (maks. 2GB)
 4. Krok trzeci: w okienku „Friend’s email” wpisz adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 5. Krok czwarty: w polu „Your mail” wpisz swój adres e-mail
 6. Krok piąty: w polu : „Message” wpisz swoje imię i nazwisko
 7. Krok szósty: wciśnij „Transfer” i nie zamykaj przeglądarki do momentu załadowania się plików

Po wysłaniu wiadomości, potwierdzenie wysłania i pobrania przeze mnie pliku otrzymasz na Twój adres e-mail

 
Pozdrawiam
Piotr Zarówny
Copyright © 2017. P.Sz.P. im. St. Wyspiańskiego w Obornikach Rights Reserved.


Facebook