Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Prywatne Gimnazjum nr 1 w Obornikach ogłasza nabór do klasy VII Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach.
Z powodu wprowadzenia reformy systemu oświaty Prywatne Gimnazjum nr 1 w Obornikach przekształca się w Prywatną Szkołę Podstawową im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach i ogłasza nabór do klasy VII.

Aby zwiększyć szanse naszych uczniów w konkurowaniu z absolwentami gimnazjów ubiegających się o miejsca w szkołach średnich (kumulacja roczników) oferujemy zwiększoną ilość godzin nauczania języków obcych oraz nauk przyrodniczych.

Do pobrania jest formularz zgłoszeniowy i zasady rekrutacji.

Zapraszamy na Drzwi Otwarte, które odbędą się 21 kwietnia br. o godzinie 18:00 w budynku szkoły, ul. Mickiewicza 3, 64-600 Oborniki.

Tworzymy optymalne warunki do nauki, wychowania i rozwijania zainteresowań uczniów. Nasza szkoła jest szkołą bezpieczną, przyjazną i dobrze uczącą. W tym celu zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską wywodzącą się z obornickiego liceum, na czele z panią dyrektor Agnieszką Balcerowiak.

Program nauczania obejmuje realizację pełnego zakresu materiału ze wszystkich przedmiotów, wzbogaconego o obowiązkową naukę języków obcych (angielski, niemiecki) w małych grupach. Dla chętnych uczniów oferujemy także dodatkowe zajęcia zgodne z ich zainteresowaniami. W ramach lekcji W-F oferujemy zajęcia na basenie.

Kolejną korzyścią dla ucznia i rodzica jest e-dziennik, który zapewnia rodzicom możliwość śledzenia wyników w nauce oraz frekwencji ich pociech przez Internet. Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest jeszcze lepsza komunikacja nauczyciel - rodzic i szybka reakcja, gdy zaobserwuje się coś niepokojącego.

Wysokość czesnego wynosi 300 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy w roku szkolnym oraz 150 zł w okresie wakacji (lipiec - sierpień), co przy policzeniu dodatkowych lekcji językowych, zajęć na basenie i innych zajęć pozalekcyjnych jest bardzo korzystną ofertą.

Chcemy, żeby ta szkoła była dla uczniów nie tylko miejscem zdobywania wiedzy, ale żeby kojarzyła się im również z dobrą atmosferą, zabawą i przyjaźniami.

Drogi uczniu - już możesz do nas dołączyć :)