Tematy projektów edukacyjnych

Dorota Krasicka

• Czy patron może być idolem młodzieży?
  • Lepiej na dyskotekę czy do teatru?

Anna Krystkowiak

• Uroki naszego kraju – przygotowujemy wycieczkę.
  • Gdyby Pitagoras był uczniem naszej szkoły.

Agnieszka Szewczyk

• Wpływ na organizm człowieka związków chemicznych stosowanych w kuchni.
  • Jaki masz wpływ na efekt cieplarniany?
  • Kuchenka mikrofalowa - wróg czy przyjaciel?
  • Jak zmieniał się samochód od powstania do dziś?

Waldemar Cyranek, Mariusz Drewicz

• W jaki sposób budowa Orlika wpłynęła na rozwój sportu w naszej okolicy?
  • Szkolny kompleks sportowy – rzeczywistość i marzenia.

Krzysztof Łapigrosz

• 150 rocznica Powstania Styczniowego
  • Święta narodowe Polaków

Agnieszka Katarzyna Balcerowiak

• W jaki sposób gimnazjaliści mogą wspierać inicjatywę powstania hospicjum w Obornikach

Jarosława Rybak

• Poznajemy sąsiadów Polski.
  • Rzeka – przyjaciel czy wróg?

Danuta Jesiak

• Chemię znajdziecie w supermarkecie.
  • Tworzywa sztuczne w naszym życiu.

Agnieszka Szymańska

• Jak wykorzystać energię wiatru?
  • Jak skonstruować filtr oczyszczający wodę?

Anna Kaczmarek

• Jak uczniowie Europy ubierają się do szkoły?
  • Co wziąłbyś ze sobą na bezludną wyspę?

Agnieszka Popielas

• Kogo i dlaczego nazywamy twórcą kultury w naszej miejscowości?

Irena Najdek

• Jak odnajdywać i promować lokalne autorytety?